Високопільський район

Олесь Гончар – сумління України

Любов пречиста, пісня і зоря.
Вся Україна славить і вітає
Свого співця – Олеся Гончара!

В квітні 2018 року відзначається 100-річчя від дня народження українського письменника, літературного критика, громадського діяча, Героя України Олеся Терентійовича Гончара.
Комунальний заклад "Високопільська центральна бібліотека"  в рамках відзначення ювілею Олеся Гончара активно включилася в спеціальну акцію – велику літературну естафету "Гончар крокує Херсонщиною".
Олесь Гончар – видатний письменник, великий майстер слова, чиї твори вже сьогодні заслужено вважаються радянською класикою. Олеся Гончара по праву назвали великим Українцем, совістю нації, подвижником її духовного відродження.
Бібліотекарями КЗ "Високопільська центральна бібліотека" сумісно з бібліотекарем Потьомкінської бібліотеки-філії  для учнівської молоді Високопільської школи-інтернат "Обдарованість" ХОР проведено літературну годину "Слово, напоєне світлом", в ході якої учні дізналися про життєвий та творчий шлях письменника, читали вірші, обговорювали прочитані твори, та ознайомилися з виставкою-портретом "Прапороносець величі людських почуттів".
А також в Малошестірянській бібліотеці-філії з учнями 5-6 класів відбулася творча година "Творець високого стилю життя", діти зачитували уривки творів, читали вірші та ознайомилися з книжковою виставкою "Портрет великої людини".
Нововознесенській бібліотеці заходи присвячені Олесю Гончару розпочалися з презентації книжково-ілюстративної виставки "Собор душі  Олеся Гончара", та інформаційного повідомлення "Олесь Гончар – сумління і совість України". Учні старших класів виготовили альбом присвячений 100-річчю від дня народження українського письменника "Життєвий і творчий шлях Олеся Гончара".
В Добрянській та Князівській бібліотеках-філіях було організовано виставки-персоналії "Феномен Олеся Гончара в духовному просторі українства", "Духовна краса Олеся Гончара".
В Високопільській дитячій бібліотеці учні 7-8 класів мали змогу ознайомитися з творами О. Гончара представленими на книжковій виставці "Собор душі Олеся Гончара".
О. Гончар – совість суспільства, людина яка обрала тернистий шлях служіння народу і до кінця чесно пройшла його.
Естафета продовжується – тож нехай великий митець слова крокує Херсонщиною.

Календар подій

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930