Скадовськ

1.  Інформаційно – бібліографічні матеріали "Любов і шана вічна – Кобзареві. Завжди він в серці нашому живе" (Образ Т.Г.Шевченка у художній літературі)

2. Інформаційно – бібліографічні матеріали "Юним про Великого Кобзаря" (Літературна Шевкеніана)

3. Відеоролик Скадовської централізованої системи "Україна.Шевченко.Назавжди"

4.Літературно-мистецький вернісаж "Хай дух Шевченка об'єднає нас"

5. 16 січня у Скадовській центральній бібліотеці для дорослих відбулося урочисте відкриття постійно діючої арт-студії «Світоч української нації». Ця студія об’єднала всіх справжніх поціновувачів Кобзаревого мистецтва. Символічно, що і бібліотека, і студія знаходяться в приміщенні районного будинку культури, який носить ім’я Тараса Григоровича Шевченка.
Учасники арт-студії  спробували відтворити теплу атмосферу шевченківської епохи, поринути у світ, де стодзвонно б’є віками слово Кобзаря… Н.Є.Білоус, «Чорноморець»

 

6. З метою  збереження, вивчення та популяризації творчої спадщини Кобзаря центральною книгозбірнею ініційовано  медіа-проект «200 хвилин з Генієм». Ідея проекту досить проста. Користувачі книгозбірень  району читатимуть  уривки з творів поета, загальна тривалість яких становитиме 200 хвилин. Триватиме він протягом року. Побачити читців та послухати  Шевченкове слово можна на блозі  центральної бібліотеки, сторінка «Невмируща слава генія Шевченка».
Презентація його була створена у співпраці  з творчим колективом комунального закладу «Скадовський районний будинок культури ім. Шевченка», телерадіокомпанією «Обрій»  за участю працівників установ і підприємств Скадовського району і відбулася в рамках творчого звіту аматорських колективів клубних закладів Скадовського району присвяченого 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка.
Спочатку разом із своїми користувачами, бібліотекарі влаштували голосні читання творів Великого Кобзаря  у рамках медіа-проекту.
Зустріч з поезією Т.Г.Шевченка продовжила відео-презентація проекту. Усі присутні мали змогу почути рядки з творів видатного сина українського народу у виконанні і простих мешканців Скадовська, і представників органів влади та місцевого самоврядування. Серед них – голова Скадовської районної державної адміністрації А.О.Євстратов, голова Скадовської  районної ради О.Ф.Старенький, заступник міського голови  Скадовська О.П.Васильєв та ін. Всіх їх,  і дорослих,  і малих,  об’єднало невмируще слово Тараса, яке  знову  і знову стукає у наші серця. І знаходить воно відгук у мільйонів українців, будить ясні думки й породжує міць рук кожного.
Справжньою кульмінацією дійства став флешмоб  «В кожному серці – Шевченко». Більше двохсот чоловік, тримаючи у руках збірку творів поета всі разом, одноголосно, прочитали геніальний твір геніального поета «Заповіт». А потім, тримаючи біля серця видання, злилися воєдино у спільній молитві за неньку Україну.

   

           

                          

                                      

Календар подій

   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930