Нижньосірогозька ЦБС

В рамках регіонального бібліотечно-патріотичного проекту «Єдина країна - Единая страна» в   КЗ «Нижньосірогозька центральна районна  бібліотека» проведено  масові  заходи:
                         Герої не вмирають
Державотворчі процеси, що відбуваються в незалежній Україні протягом останнього року, зумовлюють необхідність розв’язання проблеми національно свідомих громадян, справжніх патріотів, відданих Вітчизні.
Саме тому в центральній бібліотеці приділяється велика увага патріотичному вихованню підростаючого покоління.
З метою вшанування військовослужбовців, які героїчно загинули при виконанні завдань по захисту суверенітету та територіальної цілісності держави в бібліотеці створено тематичну експозицію «Українській нації призначено вижити!»
                         Зустріч з воїном  АТО
Зворушлива  зустріч відбулась  в центральній  районній  бібліотеці  з  бійцем   зони АТО   Гречком Юрієм Володимировичем, який  прибув  у  чергову  відпустку додому.  Рідні та  близькі  ні  на  хвилину  не залишали  його  самого  і  до  бібліотеки  вони  прибули  з  дружиною Інною та  доньками – двійнятами  Мариною  та  Ангеліною.
Учні  7-А класу (кл. керівник Пантелей Г.Г.)   дуже тепло зустріли героїчного та мужнього воїна. Він поділився враженнями від пережитого, адже нелегкий час випав на його долю.   Юрій  Володимирович   розповідав про воєнні будні, про дорогих і близьких йому друзів, які служать разом із ним. Він – скромна і глибокої душі людина, яка не хизується важливістю своєї служби, надзвичайними її якостями,  хоча добре видно його біль і щем у душі від подій на сході України, від загибелі воїнів, яких уже не повернути до життя.   Він згадував , що  був  мобілізований в  вересні 2014  року, служить в 55 механізованій  бригаді, воював  під  Іловайськом , Донецьком, Дебальцевим  та  Попасною. Потім  відповів  на  запитання  учнів   і  кожен із школярів хотів дізнатися про щось важливе, хвилюючись про наших воїнів-захисників України, які борються на сході за її волю, цілісність і незалежність.
Всі присутні висловили подяку і шану бійцям зони АТО, побажання миру і обов’язково, найшвидшого їх переможного повернення.
Працівники бібліотеки   передали    товаришам по службі  Гречка  Юрія Володимировича   обереги , зроблені учнями   та  вчителями  Степненської ЗОШ І-ІІІ  ступенів , малюнки від школярів, в кожному з яких живе частинка віри і надії на мир, на перемогу.
23 м маленькими школярами, які прагнуть, щоб у світі панував мир та злагода. Школа завжди пам’ятає своїх ге оїв та вшановує їх. Слава Героям!
                         Перлина- Україна, на весь світ одна-єдина
Ми – Українці, єдиний народ, який поважає Закон і любить свою Батьківщину.
Конституція України – це не лише Закон законів, це – серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення суспільства. Вона увійшла в суспільне життя, як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності й соборності України.
Першою вітчизняною конституцією вважається Конституція гетьмана Пилипа Орлика. Ми можемо пишатися тим, що ця Конституція, прийнята 5 квітня 1710 року, була однією з перших в Європі та світі. Адже конституцію Сполучених Штатів Америки було схвалено лише 1787 року, конституцію Франції та Польщі – 1791 року, конституцію Російської імперії – 1905 року.
28 червня 1996 року Верховна Рада ухвалила Конституцію України. Вона дала поштовх закріпленню нашої незалежності, закарбувала волю народу жити в суверенній соборній державі.
Відтоді цей день в Україні відзначається як державне свято.
Нижньосірогозька районна бібліотека для дітей в переддень свята організувала та провела флеш-моб «Діти за мир».
Дійсно, у дитячому віці неможливо знати детально всі закони. Але основне, що їх стосується, діти повинні знати. І щоб ознайомити школярів з правами дитини учасники флеш-мобу та користувачі інтернету були запрошені у веб-мандрівку «Світ права для дитини».
Учні активно відповідали на питання бліц-розминки «Моя країна – Україна!», читали вірші про батьківщину.                   

Календар подій

   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930