Каховська міська

Цього року вся Україна святкувала надзвичайно важливу дату – 200-річчя з дня народження всесвітньо відомого українського поета, письменника і художника, гравера, академіка мистецтв – Тараса Григоровича Шевченка.
Святкували всі – починаючи з найменшого села  і закінчуючи  столицями  більшості світових держав. Ніхто не лишився осторонь.  Каховська міська бібліотека теж зробила свій скромний внесок у святкування 200-ї річниці Кобзаря. 
Намагаючись  залучити до участі якнайбільшу кількість людей, бібліотека  співпрацювала із міським відділом культури, Палацом культури «Меліоратор», освітніми закладами Каховки.
На вшанування пам’яті Тараса Шевченка було проведено комплекс заходів під назвою «Постає твій образ, наче промінь».  Мистецький перформанс «Інший Шевченко» вразив всіх оригінальністю і сміливістю трактування Шевченкової творчості. Напевно, вперше героїня твору «Причинна»  танцювала на пуантах, збуджуючи в серцях глядачів незнанні до того почуття.
Серед найменших школярів було проведено захід «Маленьким про великого Тараса», на якому Бібліопанна запросила всіх в Країну «Шевченкіану», в доступній і цікавій формі розповіла дітям про Т.Шевченка, а в кінці заходу діти отримали  Посвідчення юних шевченкознавців.
Патріотичний настрій  дітям створили і проведені інтелектуальні ігри на знання творчості Т.Шевченка у літніх таборах.
Вперше на честь видатної річниці поета Каховська універсальна бібліотека почала видавати шевченкознавчу газету «Муза»,  з якої школярі кожного разу  дізнаються  цікаве про Тараса Шевченка.
Творчим доповненням до проведених заходів стало і видання  буклетів під назвою  «Шлях Кобзаря – це шлях народу» у вигляді інтелектуальних завдань для учнів різного віку.
Проведені заходи відкрили для багатьох іншого Шевченка, бо його життя і творчість надзвичайно магнетична тема для кожного українця, оскільки вона безмежна для пізнання.

 

Календар подій

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031