Гопри

Зимовий ранок 10 грудня видався морозним та вітряним. Але, незважаючи на непогоду та ранній час, у приміщенні Голопристанської районної бібліотеки було напрочуд галасливо. Молодші школярі 3-4 класів ЗОШ №3, разом з класними керівниками Михайленко С.А., Прошаковою Г.В., Онопрієнко Р.О., чекали на диво.
Адже сьогодні вони, можливо вперше, мали побувати в імпровізованому кінотеатрі. Ця чарівна подія мала відбутися завдяки спільному соціальному проекту "Бібліокіносалон"  Херсонської обласної  універсальної наукової бібліотеки імені Олеся Гончара, КП "Кіновідеопрокат" Херсонської обласної ради, Херсонської обласної державної адміністрації.
З привітальним словом виступив начальник відділу культури РДА Олексюк О.В. Він подякував організаторам за цікавий проект, який мандрує Херсонщиною, і, нарешті, завітав до Голопристанського району та висловив сподівання на подальшу співпрацю, а завідувач Голопристанської районної бібліотеки Шмагель Г.В. про мету проекту і побажала приємного перегляду.  І ось,  дійство почалося. Діти із захопленням дивилися на екран, де розгорталися події  зимової казки "Снігова королева", що стала подарунком до улюблених дітьми новорічних свят. 
Коли вдячні глядачі залишили зал, пересувний "Бібліокіносалон" разом з завідувачем Голопристанської районної бібліотеки Шмагель Г.В. та методистом Гонтаєвою В.О. взяв напрямок на Малу Кардашинку. Там на них вже чекали учні молодших класів зі своїми вчителями  та привітна господиня сільської бібліотеки Голохвастова Ю. М. Така подія не залишилася поза увагою сільського голови Чухрая О.І.  Він радо зустрів гостей і схвалив ідею проведення подібних заходів для громади села, а найкращим подарунком для дітей стала казка "Принцеса на горошині".
Наступною зупинкою на шляху мандрівного кінотеатру стало село Нова Збур’ївка.  Зустріч відбулася в затишній залі дитячої бібліотеки.  Бібліотекарі Гусєва Л.Г і Бухтій Н.Ф. створили всі умови для того, щоб гості та глядачі почували себе комфортно та зручно. Вони перетворили свою бібліотеку на справжній кіносалон.  Бібліотечні заходи проводяться в сільських книгозбірнях Нової Збур’ївки не вперше і завжди проходять на високому рівні за особистої участі дбайливого сільського голови Самойленко Т.І. І цього разу прийом був настільки теплим та щирим, що хотілося щоб кіносеанс не закінчувався.
Всього за один день "Бібліокіносалон" зміг подарувати радість та задоволення багатьом вдячним глядачам Голопристанщини. Велика подяка організаторам цього необхідного для громади соціального проекту і особисто команді КП "Кіновідеопрокату" , яка займалася його практичною реалізацією під  керівництвом Вибач О.П.
Сподіваємося, що залучення користувачів до бібліотек засобами кіномистецтва, сприятиме збільшенню цікавості до читання.
З нетерпінням чекаємо на нові зустрічі.

Завідувач Голопристанської  районної бібліотеки Галина Шмагель
 

Календар подій

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031