Головна Новини Всеукраїнський форум із сільського туризму «Image Mapping»

Всеукраїнський форум із сільського туризму «Image Mapping»

24.03.2017 06:28

21-22 квітня 2017 року в місті Вінниця відбудеться всеукраїнський форум із сільського туризму «Image Mapping» за підтримки Посольства Фінляндії в Україні «Використання потенціалу громади для розвитку сільського туризму», присвячений сільському/зеленому туризму. 
Основною темою заходу буде обговорення міжсекторних моделей співпраці в громадах, агротуристичні кластери, використання місцевого культурного, природного та соціального потенціалу громад для розвитку галузі.
У форумі візьмуть участь люди, що зацікавлені в розвитку зеленого/сільського туризму в своїх громадах та загалом в Україні: власники агросадиб, активісти із малих громад, учасники організацій з розвитку сільського туризму, члени фондів громад, працівники профільних державних відомств та установ (заповідників, музеїв, органів виконавчої влади та самоврядування центрального і місцевого рівнів), сільські працівники культури та митці, представники туристичних фірм.

 Програма форуму:
1) співпраця в громаді між різними секторами;
2) агротуристичні кластери;
3) використання місцевого культурного, природного та соціального потенціалу громад;
4) залучення ресурсів;
5) садиба сільського туризму як структурна одиниця галузі;
6) «Банк прогресивних ініціатив»;
7) Сучасне правове поле та консультаційна діяльність.

Також організатори розкривають модель акцій в громадах та інструменти промоції проекту «Image Mapping», можливості його впровадження в окремих сільських громадах.

Організаційні моменти:
Проїзд, проживання і харчування покриваються для відібраних учасників форуму
, що взяли участь у всій програмі заходу. Також передбачена участь відібраних вільних слухачів, без відшкодування їм витрат.

Ще є можливість взяти участь у ролі спікера на форумі. Ви можете обрати тематичний блок із програми «ВГОРІ» або представити свій цікавий досвід розвитку сільського туризму в своїх громадах в секції «Банк прогресивних ініціатив». Спікерам буде надана можливість використати засоби презентаційного мультимедіа.

Для участі потрібно заповнити окрему гугл-форму до 5 квітня 2017 року. Результати відбору будуть відомі 7 квітня.

Більше інформації: (097) 640-27-56 (Ярослав Геращенко), або (093) 759-30-54 (Віта Кулінець), pangeya.ultima.dc@gmail.com.

В основі ідеї проекту лежить промоція культурної, історичної, природньої спадщини окремих сільських територій та громад за допомогою медіаматеріалів, а також шляхом створення «Іміджевих карт» – маршрутів, що підкреслюють унікальність та глибину місць. Це дозволить посилити привабливість сільського туризму в громадах, що розвивають його. Також важливим компонентом проекту є міжкультурний діалог та посилення міжсекторальної співпраці на благо громади.

Календар подій

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031