Головна Новини Вебінар зі створення цифрового архіву від компанії KIC

Вебінар зі створення цифрового архіву від компанії KIC

13.10.2016 05:41

Молодіжна секція УБА пропонує усім бажаючим взяти участь у вебінарі зі створення цифрового архіву від компанії KIC, який відбудеться 18 жовтня 2016 року о 15:00.

Під час вебінару Вам буде показано, як швидко й просто управляти життєвим циклом Вашого цифрового архіву за допомогою програмного забезпечення останнього покоління.

Основні блоки вебінару:

Сканування

Вашій увазі будуть представлені планетарні й планшетні сканери останнього покоління. Крім того, Ви побачите способи їх взаємодії з програмним забезпеченням різного рівня складності.

Обробка зображень

Ви навчитеся користуватися основними інструментами новітнього програмного забезпечення для оцифровки, а саме інструментами для:

оптимізації фіксованого змісту сторінки;

виправлення перекосів;

вирівнювання викривлення сторінки;

видалення непотрібних елементів з цих сторінок (пальців, плям від кави, дефектів друку і т.д.).

Створення об'єктів

Ви побачите способи створення найбільш популярних і необхідних для цифрових об'єктів форматів, методи їх використання та способи оптимізації процесу оцифровки .

Для того, щоб взяти участь у вебінарі:

1. Необхідно обов’язково попередньо зареєструватись на вебінар за цим посиланням. Реєстрація триває до 16 жовтня включно.

2. Перед початком вебінару на Вашу електронну пошту надійде лист із лінком для підключення до вебінару.

3. Запис вебінару також можна буде згодом переглянути онлайн на каналі МС УБА в Youtube.

Програма для проведення вебінару - Webex. Слухачі вебінару повинні лише мати інтернет-з'єднання, що дозволяє дивитися відео, колонки / навушники + мікрофон для того, щоб мати можливість задавати питання, а також встановити Webex як доповнення на свій браузер. Для забезпечення повної сумісності з програмою Webex потрібна ОС Windows, і в якості браузера - Google Chrome.

Вебінар проводитиметься українською мовою.

Календар подій

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031