Головна Новини Тренінг "Адвокація та співпраця з органами влади"

Тренінг "Адвокація та співпраця з органами влади"

04.09.2017 06:53

Громадська організація «Група впливу» запрошує на дводенний тренінг «Адвокація та співпраця з органами влади», який відбудеться в Одесі 23-24 вересня 2017 рДедлайн  11 вересня 2017 р.

- Якщо ви є представником громадської організації чи ініціативним активістом, якому не байдуже майбутнє країни;
- Якщо ви займаєтеся захистом прав й вирішенням проблем внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та постраждалого від наслідків конфлікту населення;
- Якщо ви мешкаєте та працюєте на території Одеської, Миколаївської, Херсонської чи Запорізької області – цей тренінг для вас!

Учасники тренінгу отримають знання:
- про основні етапи адвокаційної кампанії;
- про те, як правильно вибудувати свою адвокаційну кампанію, аби вона була ефективною й ви досягли поставленої мети;
- про канали комунікації й ключові меседжі, які при цьому потрібно застосовувати під час спілкування з органами влади;
- про приклади успішних адвокаційний кампаній на місцевому рівні.

Також учасники тренінгу зможуть попрактикуватися й перевірити свої нові навички й знання під час спеціальних завдань. Це допоможе їм у майбутній роботі…
Для участі в тренінгу потрібно заповнити анкету за посиланням https://goo.gl/yfyJuf до 11 вересня 2017 р. включно. Відібрані учасники отримають підтвердження про їхню участь не пізніше 14 вересня. Тоді ж їм буде надано додаткову детальну інформацію про місце проведення тренінгу та ін.
Участь у тренінгах безкоштовна. Організатори забезпечують проживання й харчування учасників, а також компенсують транспортні витрати (автобус/вагон типу плацкарт або купе/вагон Інтерсіті 2-го класу) за наявності оригіналів квитків та завчасно підготовленої копії квитка у зворотній бік (за умови обов’язкової участі у мінімум 90% заходів програми тренінгу).
Тренінг відбудеться в рамках проекту «Посилення захисту прав ВПО через співпрацю Уповноваженого ВРУ з прав людини з громадянським суспільством», який ГО «Група впливу» реалізовує у співпраці з Секретаріатом Уповноваженого з прав людини ВРУ за підтримки Програми розвитку ООН.
Матеріал опублікований у рамках спеціального медіа-проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України», що  впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. 

Контакти:
grupa.vplyvu@gmail.com

Джерело інформації: Ресурсний центр ГУРТ

Календар подій

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031