Головна Новини Старт програми "Час бібліотек" від видавництва "Час майстрів"

Старт програми "Час бібліотек" від видавництва "Час майстрів"

23.04.2018 04:59

Українська бібліотечна асоціація та Видавництво "Час майстрів" вважають, що видавці мають бути заодно з бібліотекарями. Щоб якість книжок, які створює видавництво, вийшла на новий еволюційний рівень, нам потрібен ваш фаховий досвід.

Ми хотіли б знати вашу думку про рукописи ще до того, як вони підуть у роботу: чи потрібна саме ця книжка читачеві, який вплив вона на нього справить тощо. І коли ми вже створили книжку, важливу для сучасних дітей, то, звісно, прагнемо, щоб вона знайшла своїх читачів. А хто ж краще за бібліотекаря знає шлях до розуму й серця читача, може порадити гарну історію дітям і донести її цінність до батьків?

Як ми можемо об'єднати зусилля в тому, щоб гарні книжки з’являлися на світ і знаходили своїх читачів, якщо не маємо вільних коштів? Для цього видавництво "Час майстрів" запроваджує програму "Час бібліотек". У межах цієї програми ми робимо перший крок. Нумо співпрацювати граючись, як діти!

Нам важливо дізнатися вашу думку про вже надруковані книжки. А в разі, якщо вони припадуть вам до душі, пропонуємо провести за ними дитячі заходи.

Гра перша!

Офіційний партнер УБА – видавництво "Час майстрів" – подарує десятьом бібліотекам-учасницям грипо примірнику одного зі своїх останніх видань. Щоб отримати книжку, необхідно:

1. Погодитися написати відгук на один рукопис, поданий на розгляд у видавництво. Надіслати відгук на рукопис необхідно до видавництва chasmaistrivizd@gmail.com.

2. Погодитися не поширювати рукопис, залишити його тільки для власного використання.

3. Погодитися протягом місяця з дати отримання надрукованої книжки-подарунка підготувати щирий відгук про неї та розмістити цей відгук на сайті бібліотеки, ФБ-сторінці бібліотеки та на сайті видавництва.

4. Підписатися на ФБ-сторінку видавництва і надіслати повідомлення у ФБ про вступ у гру. Вказати назву бібліотеки, її адресу, ПІБ, телефон та e-mail відповідального співробітника. Такий лист є згодою з умовами конкурсу.

Заявки на конкурс приймаються до 18:00 03.05.18 включно.

03.05.2018 серед усіх учасників гри незалежною системою голосування Rendom.org буде розіграно 10 примірників книжкових новинок від видавництва "Час майстрів":

  • 2 примірники збірки гумористичних оповідань Віталія Кириченка "Багато веселих історій";
  • 2 примірники казкової повісті Леоніда Сапожнікова "Дмитрик у Країні Синіх Троянд";
  • 2 примірники збірки повчальних оповідань Анатолія Григорука "Перша доріжка у небо";
  • 2 примірники збірки веселих і зворушливих історій Юрія Нікітінського "Будинок двірників";
  • 2 примірники повісті Тетяни Корнієнко про перше кохання "Недоторка".

Бібліотеки-переможниці отримають книжки протягом тижня від дня оголошення результатів (пересилання коштом видавництва). Упродовж місяця будемо чекати на відгуки про отримані книжки від бібліотек-переможниць.

Таку гру будемо проводити раз на два місяці.

Ми допоможемо вам поповнити свій простір книжками, а ви збагатите нас своїм досвідом. Разом ми зробимо книжки кращими.

Створюймо дитячі книжки, що апелюють до серця читача, збагачують його внутрішній світ, дарують незабутні враження!

Календар подій

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031