Високопілля

У пам'ять про жертви Голодомору

Знову в листопадові дні стукає в наші серця трагічна дата - День пам'яті жертв голодоморів та політичних репресій в Україні.
Перед нами, нащадками тих, хто зміг пережити Голодомор, і тих, кому не судилося це, постає завдання надзвичайної моральної ваги - вшанувати пам'ять його жертв.
У рамках заходів, затверджених виконавчим комітетом Малошестірнянської сільської ради, на території місцевої школи на початку листопада зустрічали пересувний відеосалон, організований Херсонською обласною бібліотекою. З цікавістю документальний фільм про Голодомор 1932-1933 років дивилися не лише учні, а й усі, кого, зацікавив новий вид інформування населення.
Перед демонстрацією фільму виступила сільський голова Ольга Чайковська. Вона відзначила важливість заходу для сільського населення та подякувала організаторам кіносалону за увагу до важливої теми.

Галина Іващенко, бібліотекар (газета "Високе поле", №46/47 від 22.10.2013 р., с.3)

Бібліотечний кіносалон

У наш час забезпечення населення інформацією відбувається шляхом об'єднання зусиль багатьох суб'єктів інформаційної діяльності. Державні і недержавні громадські та інші організації й установи беруть безпосередню участь у наданні громадянам відкритого доступу до інформації.
Для збереження своїх статутних функцій бібліотеки мусять суттєво вдосконалювати традиційні форми і методи діяльності. Не є винятком і Високопільська районна бібліотека. Щоб задовольнити попит читача, у бібліотеці проводяться опитування, анкетування, для покращення обслуговування користувачів впроваджуються нові види послуг, зокрема винос періодичних видань та книг за межі бібліотеки. Для популяризації книг організовуються різні книжкові виставки: «Читати - це модно», «Сторінками забутих книг», «Літературний подіум» та багато інших.
Високопільська районна бібліотека 6 листопада взяла участь у соціальному проекті «Бібліотечний кіносалон». Цим ми відкрили нові бібліотечні послуги - демонстрація кінофільмів. До уваги читачів Потьомкиного був представлений фільм «Сватання на Гончарівці». У районній бібліотеці читачі мали змогу переглянути кінострічку «Кайдашева сім'я», а в Малій Шестірні школярам демонстрували відеофільми про здоровий  спосіб життя та Голодомор 1932-1933 років в Україні. Нещодавно за ініціативою  Президента України Віктора Януковича КЗ «Високопільська районна бібліотека» поповнила бібліотечний фонд тисячею примірників літератури. У книгозбірні з'явилися нові захоплюючі фантастичні та історичні романи, детективи. А малечу чекають гарно оформлені українські казки. Тож запрошуємо всіх, хто не байдужий до книги, відвідати Високопільську районну бібліотеку.

Наталя Тарабака, директор КЗ «Високопільська районна бібліотека» (газета "Високе поле", №46/47 від 22.10.2013 р., с.7)

Календар подій

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031