Каховка

В рамках соціального проекту «БібліоКіносалон» КУ КРОБ в партнерстві з обласним комунальним підприємством «Кіновідеопрокат» організовували для старшокласників – читачів Любимівської селищної бібліотеки перегляд кінофільму «Кайдашева сім’я» та документального фільму «Різдво. Колядки. Щедрівки». Захід відкрила секретар Любимівської селищної ради Димченко Марина Олександрівна, яка відзначила організаторів проекту та побажала приємного перегляду фільму. Після перегляду фільмів в обоговоренні взяли участь вчитель української мови і літератури Кохановська Любов Гаврилівна та настоятель Святотроїцького храму отець Миколай, які жваво обговорювали проблеми сімейних відносин.
Бібліотекар підготувала книжкову виставку «Українські традиції та звичаї».
Наступною зупинкою пересувного кіносалону була Коробківська сільська бібліотека, де для маленьких глядачів чекали «Смешарики. Абетка прав дитини» та «Сказка о рыбке и рыбаке», яку з задоволенням переглянули дітлахи, та жваво відповідали на питання вікторини, яку підготувала бібліотекар Леоненко Ірина Василівна за темою перегляду.
Останньою прийняла   естафету Каховська районна бібліотека, де відбувся перегляд фільму «Шельменко – денщик» для університету третього покоління,  за  одноіменним  твором  відомого  українського    драматурга   Г. Квітки - Основ′яненка.  Глядачі  з  задоволенням  переглянули  фільм,  отримавши  позитивні  емоції  та  згадавши  відомих  акторів:  М.Пуговкина,  Л.Сенчіну,  О.Аронову  та  інших. Бібліотекарі  зробили  огляд  літератури  біля  книжкової  виставки  «Читай  українське…воно  класне». Всі присутні зробили висновок, що колективний перегляд фільму це значно цікавіше ніж дивитися дома одному і висловили бажання ще зібратися на такий кінопоказ.
Щиро подякувала організаторам проекту Богданова Ю.М.- завідуюча Каховським відділенням соціально – побутової адаптації за можливість доторкнутись до шедеврів вітчизняного кіномистецтва та спілкування.
Проведення таких кіносалонів у бібліотеках показало,що сучасна бібліотека – це не лише книжки, інтернет, це також і привітний міні – кінозал, що дає змогу переглядати світові кіношедеври.
Цей проект дав поштовх для організації при районній бібліотеці клубу любителів кіно «Ретросінема» для слухачів університету третього покоління. В січні в читальному залі відбувся перший кіносалон ретрофільму «Ночь перед Рождеством» 1961 року виписку. Глядачі мали змогу поділитися враженнями від фільму, отримавши естетичну насолоду, згадати старі фільми 60 – 70 років. Після перегляду бібліотекарі отримали замовлення на нові фільми. Перегляд кіно надихнув на прочитання книги М.В.Гоголя «Вечори на хуторі біля Диканьки». Бажаючі взяли книгу перечитати вдома.

Календар подій

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930