Головна Новини Просуваємо #цифрова бібліотека в громадах Херсонщини

Просуваємо #цифрова бібліотека в громадах Херсонщини

07.10.2021 16:24

Методичні студії «Бібліотека територіальної громади» створені для підвищення кваліфікації бібліотекарів області. Тому тематика занять є актуальною та необхідною слухачам.

Участь у черговому занятті студій взяв заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Кулик Павло Миколайович. Розмова йшла про програми цифрової трансформації Херсонської області, які реалізуються в регіоні за підтримки міжнародних організацій. На думку П.Кулика, успішне впровадження цифрових компетенцій мешканців громад неможливе без бібліотек, без бібліотекарів – які можуть і повинні стати амбасадорами цифрової грамотності. Павло Миколайович закликав бібліотекарів брати активну участь у проєктах, адже саме книгозбірні є найбільш доступними місцями для проведення крутих заходів.

Участь у розмові взяли 94 бібліотекаря територіальних громад області. Підсумком зустрічі стали пропозиції подальшої співпраці як від обласної державної адміністрації, так і від бібліотекарів. Бібліотекарі області отримали нові потрібні знання, що дозволять більш якісно задовольняти потреби мешканців своїх громад.

Продовженням навчання став тренінг для працівників Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара «Документи в “Дії”. Отримання COVID-сертифікатів та інші питання».

Сподіваємось на подальшу співпрацю в реалізації чудової мети – перетворення бібліотек Херсонщини в #цифрові бібліотеки громад.

Календар подій

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031