Головна Новини «ЛІДЕРИ ЗМІН»: обласний форум молодих бібліотекарів Херсонщини пройшов у Генічеському районі

«ЛІДЕРИ ЗМІН»: обласний форум молодих бібліотекарів Херсонщини пройшов у Генічеському районі

10.06.2019 07:15

4-6 червня 2019 року на березі лагідного Азовського моря у с. Стрілкове Генічеського району Херсонської області відбулася справжня бібліотечна подія року. Це – обласний форум молодих бібліотекарів Херсонщини «Лідери змін» – унікальна можливість у неформальній обстановці креативно та з користю провести час з однодумцями й отримати реальні навички та досвід.

Організатори заходу: Управління  культури Херсонської обласної державної адміністрації (надало фінансову підтримку успішному проведенню заходу), Херсонське обласне бібліотечне товариство, КЗ «Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара» Херсонської обласної ради, відділ культури Генічеської районної державної адміністрації, Стрілківська сільська рада. Партнер обласного Форуму – пансіонат «Сокіл», який гостинно приймав організаторів та учасників.

Програма була дуже насиченою. Бібліотекарі отримали гарний старт для подальшої роботи і багато нового матеріалу, пообіцяли впроваджувати та застосовувати цінні знання у своїх районах. Молоді бібліотекарі зізналися, що така форма роботи, поєднання молодості та досвіду, невимушена атмосфера та живе спілкування руйнують будь-які перешкоди для взаєморозуміння і спонукають до творчості.

Висловлюємо подяку за допомогу в організації і проведенні заходу всьому Генічеському району, зокрема, начальнику відділу культури Генічеської державної адміністрації В.О.Сухоруковій, та Стрілківській сільській раді, її голові О.П.Пономарьову. Велика вдячність від нас директору Генічеської районної центральної бібліотеки В.Г.Стрєльцовій. За хлібосольний прийом ми вдячні керівництву пансіонату «Сокіл».

Маємо сподівання, що наша ефективна співпраця триватиме!

Усі подробиці та фоторепортаж проведення форуму «Лідери змін»

Календар подій

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031