Головна Новини Конкурс на участь у тренінгу з підготовки тренерів Програми "Молодіжний працівник"

Конкурс на участь у тренінгу з підготовки тренерів Програми "Молодіжний працівник"

20.04.2017 11:04

Міністерство молоді та спорту України спільно з UNICEF, Програмою розвитку ООН в Україні та Державним інститутом сімейної та молодіжної політики продовжує реалізовувати Програму "Молодіжний працівник".
У рамках Програми оголошується конкурс на участь у 5-денному тренінгу з підготовки тренерів Програми "Молодіжний працівник" (Базовий рівень) в Одесі 15-19 травня.
До участі на тренінг в Одесі запрошуються учасники з Миколаївської, Запорізької, Херсонської, Одеської областей та АР Крим.
Метою навчання є формування методологічних і практичних знань щодо організації та проведення тренінгів з підготовки молодіжних працівників Базового рівня Програми.
На період навчання учасники забезпечуються харчуванням, місцем проживання, а також компенсується вартість проїзду.
Після успішного проходження навчання та самостійного проведення Базового тренінгу за супроводом тренера-ментора учасники отримають свідоцтво державного зразка випускника Тренінгу для тренерів Програми "Молодіжний працівник".
До участі у конкурсі запрошуються усі бажаючі.
При відборі перевага буде надаватися учасникам які:

• мають досвід молодіжної та тренерської роботи;
• є випускниками Базового рівня Програми "Молодіжний працівник" або інших тренінгів з розвитку молодіжної роботи та молодіжної політики;
• мають мотивацію щодо участі в Програмі “Молодіжний Працівник”.

Відбір учасників за бальною системою здійснює комісія, яка складається з тренерів-менторів Програми, представників Міністерства молоді та спорту та Державного інституту сімейної та молодіжної політики.
Випускники тренінгу зобов’язуються в подальшому провести Базовий тренінг Програми "Молодіжний працівник" за підтримки партнерів Програми.
Кінцевий термін подачі заявок до 3 травня 12:00 2017 року. Заявку можна подати тут.
Про результати конкурсу учасникам буде повідомлено 8 травня 2017 року.
За додатковою інформацією звертайтесь youthworker.ua@gmail.com.

Календар подій

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031