Головна Новини Конкурс на участь у Польсько-українській зустрічі молодих бібліотекарів

Конкурс на участь у Польсько-українській зустрічі молодих бібліотекарів

04.04.2017 07:04

Молодіжна секція Української бібліотечної асоціації у партнерстві із Biblioteka Śląska (Польща) оголошує конкурс на участь у Польсько-українській зустрічі молодих бібліотекарів, що відбудеться 5-7 червня 2017 р. у м. Катовіце (Польща). Тема зустрічі: «Нові технології у бібліотеках». Про Польсько-українську зустріч молодих бібліотекарів у 2014 р. читайте тут.

Для участі у конкурсному відборі претенденти мають відповідати таким вимогам:
- бути індивідуальним членом Української бібліотечної асоціації;
- на день подачі заявки вік учасника не може перевищувати 35 років;
- мати чинний паспорт громадянина України для виїзду за кордон. Паспорт має бути дійсний ще три місяці після запланованої дати повернення.

Місце проведення зустрічі: Biblioteka Śląska, м. Катовіце, Польща (http://bs.katowice.pl/en/contact).

Відібраний учасник самостійно сплачує вартість проїзду до м. Катовіце та зворотню дорогу, а також реєстраційний внесок у розмірі 300,00 грн. як добровільне пожертвування для Української бібліотечної асоціації. Проживання, харчування, послуги перекладу та проїзд по території Польщі – за рахунок польської сторони та УБА. Українська бібліотечна асоціація допомагає із поданням документів на візу (для тих, хто її не має). УБА також організує проїзд відібраних учасників до м. Катовіце двома групами: з м. Київ (автобус) та з м. Львів (автобус).

Відбір учасників зустрічі здійснюватиметься за такими критеріями:
- переконливість у демонстрації учасником/учасницею власних результатів щодо впровадження технологічних інновацій у своїй бібліотеці (у форматі есе);
- оригінальність і креативність ідей та проектів, які будуть представлені в есе;
- чітке бачення і готовність застосовувати та поширювати отримані під час зустрічі знання, інформацію серед інших бібліотекарів та в громаді;
- готовність активно працювати як член УБА та МС УБА, зокрема, продовжувати співпрацю з молодими бібліотекарями Польщі, реалізовувати спільні проекти.

Анкету для участі у конкурсі заповнюйте тут: http://bit.ly/2oxvVZt до 20.04.2017 р.

Перевага буде надаватись активним та постійним членам Молодіжної секції УБА, а також тим, хто працює у бібліотеках, які є офіційним партнером УБА.
Учасники, відібрані для участі у Польсько-українській зустрічі молодих бібліотекарів, будуть повідомлені про перемогу у конкурсі особисто до 30 квітня 2017 р.

Довідки за тел.: (044) 383-14-32, е-mail: info@ula.org.ua.
Контактна особа: Бояринова Оксана.

Календар подій

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031