Головна Новини Конкурс на реалізацію проектів у рамках здійснення обмінів молоддю України та Литви

Конкурс на реалізацію проектів у рамках здійснення обмінів молоддю України та Литви

08.06.2017 06:30

Відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом Литовської Республіки про Раду обмінів молоддю України та Литви та Порядку здійснення обмінів молоддю України та Литви, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 18 листопада 2016 року за № 1498/29628, Міністерство молоді та спорту оголошує прийом заявок на участь у конкурсі на реалізацію проектів у рамках здійснення обмінів молоддю України та Литви. Дедлайн – 30 червня 2017 р.
На проведення конкурсу проектів цього року у Державному бюджеті України передбачено 500 тис. грн.
На фінансування проектів від литовської сторони виділено 50 тис. євро.
Заявки можуть бути подані неприбутковими інститутами громадянського суспільства та установами, які працюють з молоддю.
– юридичні особи, зареєстровані в Україні, подають заявки на участь у конкурсі до Міністерства молоді та спорту, керуючись інформацією, розміщеною на офіційному сайті Мінмолодьспорту;
– українські організації, які подають заявки на участь у конкурсі до Мінмолодьспорту, повинні мати партнерську організацію з Литви та надати відомості про неї при подачі документів;
– юридичні особи, зареєстровані в Литві, подають заявки на участь у конкурсі до Департаменту з питань молоді при Міністерстві соціального захисту і праці Литовської Республіки.
Литовські організації, які подають заявки на участь у конкурсі до Міністерства соціального захисту і праці Литовської Республіки, повинні мати партнерську організацію в Україні та надати відомості про неї при подачі документів.
Пакет документів на участь у конкурсі повинен бути поданий на офіційному бланку організації до Мінмолодьспорту до 16:00 (за київським часом) 30 червня 2017 року.
Пакет документів має містити:
– заявка (оригінал та дві копії);
– детальний розрахунок витрат у національній валюті за рекомендованою формою;
– копії установчих документів.
Заявки подаються у друкованій формі за адресою м. Київ, вул. Еспланадна, 42 к. 418 та в електронній формі (depmol@msms.gov.ua), контактний телефон – (044) 287 24 57.
Інститути громадянського суспільства та установи можуть подавати на конкурс кілька заявок. Заявки, подані на конкурс, не повертаються.
Пріоритети конкурсу 2017 року:
– ідентифікація спільної історичної та культурної спадщини, а також її підтримка та популяризація серед молоді обох країн; у тому числі шляхом поширення цінностей і програм ЮНЕСКО та інших агенцій ООН;
– відзначення 620-ї річниці заснування кримсько-татарської громади у Великому Литовському Князівстві; підтримка кримсько-татарської культури, захист прав людини;
– поширення європейських цінностей серед молоді, обмін досвідом європейської та євроатлантичної інтеграції, зміцнення співпраці між Литвою та Україною в рамках Європейського Союзу, Ради Європи, ОБСЄ та НАТО.
Проекти та заходи у рамках здійснення обмінів молоддю можуть реалізовуватися на територіях України та Литовської Республіки незалежно від місця подання заявки та залежно від обраного виду проекту:
– семінар, тренінг;
– зустріч, дискусія;
– конференція;
– табір;
– форум;
– інший захід для молоді.
Умови реалізації проектів:
– тривалість одного проекту повинна бути не менше 5 днів та не більше 10 днів, не враховуючи днів приїзду і від'їзду учасників проекту підготовчого етапу та підготовчого візиту;
– проекти можуть бути реалізовані як в Україні, так і в Литві;
– участь у проектах можуть брати особи віком від 14 до 35 років та особи, що працюють із молоддю;
– кількість учасників проекту повинна становити не менше 10 осіб (по 5 осіб з кожної країни), у тому числі супроводжуючі чи керівники групи. Кількість учасників проекту з України та Литви має бути рівною;
– підготовчий візит може тривати 2-4 робочих дні, участь у якому беруть не більше 6 учасників (по 3 особи з кожної країни).

Детальні умови участі у конкурсі та перелік документів ви знайдете за посиланням: http://dsmsu.gov.ua/media/2017/05/31/11/38009890731_4297__3.pdf.

Календар подій

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031