Головна Новини Конкурс міні-грантів на розвиток енергоефективності

Конкурс міні-грантів на розвиток енергоефективності

19.05.2017 06:18

Конкурс міні-грантів відбувається в рамках реалізації проекту CLEEN (Civil society Local Energy Efficiency Network) – це трирічний проект, що фінансується Європейським Союзом в рамках програми «Європейський інструмент сусідства і партнерства». Дедлайн – 25 травня 2017 р.
Міні-гранти надаються неприбутковим організаціям громадянського суспільства, державним або комунальним закладам, які мають статус юридичної особи. Міні-гранти не надаються комерційним організаціям. Ініціативна група може отримати міні-грант тільки через юридичну особу.
На що має бути спрямований проект:
- Аналіз витрат на енергію з місцевих бюджетів. Відслідковування енерговитрат, моніторинг бюджетів шляхом збору необхідної інформації за допомогою офіційних запитів, зустрічей та аналізу опублікованих матеріалів і засобів масової інформації.
- Проведення енергоаудитів та інших енергетичних обстежень будівель, виготовлення сертифікатів та плакатів за результатами обстежень.
- Організація інформаційних кампаній, підвищення обізнаності та зв’язків з громадськістю, в т. ч. і робота через ЗМІ.
- Виявлення та обмін передового досвіду місцевої влади в сфері енергетичної політики: підготовка публікацій або досліджень, обмін візитами для посадових осіб, проведення конференцій.
- Сприяння поведінковим змінам для підвищення енергоефективності громадських закладів.
- Адвокація політики енергоефективності та енергозбереження на місцевому рівні.
Міні-гранти до 1000 євро (у гривневому еквіваленті) надають такі організації з мережі CLEEN: Товариство охорони природи м. Кременчука, Агентство економічного розвитку (Вознесенськ), Суспільний проект Еколтава (Полтава), Хмельницький молодіжний клуб розвитку, РМЕО Екосфера (Ужгород).
Для участі:
До 25 травня надіслати відповідному місцевому координатору такі документи:
Заповнена форма заявки.
Заповнений бюджет.
Резюме координатора проекту у довільній формі.
Прохання в темі листа вказати: Заявка на міні-грант CLEEN.
Результати будуть оголошені 1 червня.
Детальні умови конкурсу наведені в керівництві для учасників.
Повний пакет документів за проектом також можна завантажити в окремому архіві: https://goo.gl/Py2dCQ.
ДОВІДКОВО: конкурс міні-грантів відбувається в рамках реалізації проекту CLEEN (Civil society Local Energy Efficiency Network) – це трирічний проект, що фінансується Європейським Союзом в рамках програми «Європейський інструмент сусідства і партнерства».
Проект спрямований на створення секторного регіонального партнерства між організаціями громадянського суспільства в 4 країнах: Україна, Молдова, Грузія і Вірменія, а також на підвищення потенціалу НГО в сфері енергоефективності.
За детальною інформацією звертайтеся до місцевих координаторів, їх контакти є у керівництва.
Контакти illia@ecoclubrivne.org.

Пакет документів для заявника.

 

Календар подій

    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031