Головна Новини Конкурс грантів на реалізацію соціальних міні-проектів

Конкурс грантів на реалізацію соціальних міні-проектів

05.09.2017 09:10

Громадська спілка «Громадські ініціативи України» оголошує конкурс малих грантів. Цей конкурс є частиною проекту «Підтримка місцевих НВО і громадянських ініціатив» який реалізується за підтримки Національного фонду в підтримку демократії. Дедлайн  5 жовтня 2017 р.
Мета конкурсу:
Активізація громад Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Кіровоградської, Київської, Івано-Франківської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської областей та АР Крим через  реалізацію соціальних міні-проектів, які б мали безпосередній вплив на місцеві спільноти, включали участь у проекті місцевих жителів, а також були реалізовані у співпраці з організацією або ініціативною групою з інших регіонів України.
Цим конкурсом ми також хочемо підтримати проекти організацій, які будуть направлені  на активізацію місцевих спільнот, впровадження та розвиток механізмів локальної демократії, освітні та мобілізаційні заходи для місцевих жителів, а також проекти, що сприятимуть посиленню співпраці між неурядовими організаціями з різних областей України.
Умови конкурсу:
Заявки приймаються від неурядових організацій, що спрямовують свою діяльність на розвиток місцевих громад та відкриті до співпраці з неурядовими організаціями та ініціативними групами з інших областей України.
Учасники конкурсу – громадські організації та благодійні фонди, дитячі та молодіжні громадські організації, а також їхні коаліції, мережі та об’єднання, ініціативні групи громадян у партнерстві з громадськими організаціями;
Пріоритет надаватиметься проектам, які спрямовані на:

 • розвиток громадської активності в громадах та об’єднання зусиль мешканців для вирішення проблем громади \ або ж спільної роботи над розвитком громади;
 • передбачають максимальне залучення до реалізації проекту жителів територіальних громад та співпадають з цілями громади;
 • сприяють формуванню навиків спільної реалізації заходів;
 • довготривалі результати;
 • запровадження нових форм співпраці з членами громади, громадськими та благодійними організаціями, органами влади, бізнесом;
 • забезпечення просвітницької діяльності для соціально вразливих груп громадян, активістів місцевих громад і ініціативних громадських груп.
 • залучення до співпраці партнерів з інших областей України;
 • ініціативи, що передбачають створення партнерств, коаліцій, мереж, (у тому числі міжрегіональних) для їх виконання.

Співпраця між організаціями при реалізації проектів може бути у будь-якому вигляді, який дозволить  поширити досвід успішної ініціативи однієї з організацій, реалізацію спільного пілотного проекту в регіонах учасників, проведення одного спільного заходу та ін. Серед форм співпраці між організаціями можуть бути такі: запрошення тренера/тренерів, який розповість про успішну ініціативу, проведення спільних заходів, передача досвіду, добрих практик, здійснення «дзеркальної діяльності» в організаціях-партнерах тощо. Звертаємо увагу, що описані тут приклади не є вичерпними і приклади співпраці можуть бути іншими.

Термін реалізації проектів – від 3 до 5 місяців.
Розмір гранту – до 25 000 гривень.
Заявки приймаються до 5 жовтня 2017 р. включно. Заявки, що надійдуть після 5-го жовтня 2017 р., розглядатися не будуть. 
Проекти мають бути реалізовані в період з 1 листопада 2017 р. по 31 березня 2018 р.

Критерії оцінки проектів:

 • відповідність проекту пріоритетам конкурсу;
 • при реалізації проекту передбачена співпраця з іншими НВО з поза меж даної області;
 • практична спрямованість результатів проекту;
 • реалістичність виконання проекту, наявність чіткого плану його реалізації, визначеність очікуваних результатів;

Не розглядатимуться проекти:

 • від поодиноких приватних осіб, політичних та релігійних організацій;
 • підтримані іншими спонсорами;
 • бюджет запиту від Громадських ініціатив Україні яких перевищує 25 000 гривень;
 • проекти направленні на боротьбу зі ВІЛ/СНІД, туберкульозом;
 • що передбачають закупівлю матеріалів для ремонту (будівництва та побудови дитячих майданчиків, якщо більше як 40% бюджету проекту спрямовані на закупівлю та встановлення обладнання для такого дитячого майданчика).

Заявка на грант повинна подаватися українською мовою за формою, яка додається (forma_zajavky_2017), на електронну адресу: civilukraine@gmail.com з поміткою «Конкурс малих грантів».
Оголошення результатів конкурсу планується до 25 жовтня 2017 р. на веб-ресурсі Всеукраїнської мережі «Громадські ініціативи України» – http://ngonetwork.org.ua/ в розділі «Новини мережі».

Контакти:

Сергій Пасічник – координатор мінігрантів громадської спілки «Громадські ініціативи України»,
тел.: (066) 2172455,
said_s@ukr.net.

Календар подій

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031