Головна Новини IV Зимова школа молодого бібліотекаря УБА

IV Зимова школа молодого бібліотекаря УБА

16.12.2016 06:11

Українська бібліотечна асоціація оголошує конкурсний набір бажаючих для участі у роботі IV Зимової школи молодих бібліотекарів УБА, що буде проходити з 1 по 4 лютого 2017 р. в с. Ясиня, Рахівський р-н, Закарпатська область (гірськолижний курорт Драгобрат).

Головна мета Школи – допомогти молодим бібліотекарям швидко та легко адаптуватись у професійному бібліотечному середовищі та сформувати власну активну дієву позицію.

Ключова тема IV Зимової школи – Ідеальна бібліотека. Будемо говорити про те, як забезпечити високий рівень сервісності у бібліотеці, організувати затишний простір та використовувати нові IT-технології.

В межах Школи також буде проведено спеціалізований тренінг за програмою Британської Ради в Україні «Активні громадяни». Детальніше про програму читайте тут. Кожен учасник після проходження навчання зможе подати на конкурс до Британської Ради проект соціальної дії, що передбачатиме фінансову підтримку у розмірі до 15 000 грн.

У IV Зимовій школі молодих бібліотекарів УБА на Вас чекають:

- корисні та цікаві тренінги у сучасному конференц-залі;

- долучення до міжнародної програми «Активні громадяни»;

- лижні катання на стрімких схилах Карпат;

- перебування у найвищому високогірному гірськолижному курорті України.

Під час навчання будуть організовані виїзди у сільські бібліотеки району. Учасники Школи отримають сертифікати УБА та програми "Активні громадяни".

Організатори:

Молодіжна секція УБА (Бояринова О.Є., Вірстюк М.М.). Сайт проекту - http://school-lib.org.ua/.

Проживання та харчування учасників буде організоване на базі готелю «ОСЕЛЯ» (http://bit.ly/2gwv0UK).

Гірськолижний комплекс Драгобрат - найвищий високогірний гірськолижний курорт України, розташований на висоті 1400 м над рівнем моря, на стику хвойних лісів та зони альпійських лугів біля підніжжя гори Стіг (1707м) в районі гірського масиву Близниця (1883 м). За рахунок значної висоти й унікального клімату гарантується наявність природного сніжного покриву.

Учасники отримають креативний простір, можливості командної роботи і відпочинку, гарний настрій.

Організаційний внесок учасника Школи складає 1500 грн., за рахунок якого буде сплачено проживання та харчування учасників. УБА компенсує організаційні витрати (оренда конференц-залу, роздаткові матеріали та канцтовари тощо).

Проїзд до залізничної станції Ясиня та у зворотному напрямі учасник сплачує самостійно.

Учасниками Школи можуть стати молоді бібліотекарі з усієї України, що відповідають наступним вимогам:

- вік кандидата не повинен перевищувати 35 років станом на січень 2017 р.;

- бажання отримати нові знання і працювати креативно;

- підтвердження наміру у майбутньому активно працювати в УБА та Молодіжній секції, виконати домашнє завдання від організаторів школи, яке передбачає написання статті або фоторепортажу про свою участь у цьому заході та розміщення його в одному з українських ЗМІ.

Анкету на участь у Школі заповнюйте тут до 10.01.2017 р.

Максимальна кількість учасників - 19 членів УБА, відібраних за конкурсом анкет.

Перевага буде надаватись активним членам Молодіжної секції УБА, а також учасникам, яких підтримує керівництво бібліотеки (з додаванням листа підтримки у довільній формі). Лист-підтримки надсилайте на info@ula.org.ua.

Учасники, відібрані для участі у IV Зимовій школі молодих бібліотекарів УБА, будуть повідомлені про перемогу у конкурсі особисто.

Довідки за тел.: (044) 383-14-32, е-mail: info@ula.org.ua

Контактна особа: Бояринова Оксана.

Календар подій

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031