В.Олександрівка

БібліоКіноСалон на Великоолександрівщині

У рамках соціального проекту «БібліоКіноСалон» централізована бібліотечна система в партнерстві з обласним комунальним підприємством «Кіновідеопрокат» організували для старшокласників-читачів Великоолександрівської центральної бібліотеки, Малоолександрівської, Давидовобрідської сільських бібліотек спеціальні кінопокази документальних фільмів «Право на життя», «Чи легко бути молодим», «Коли шкідливі звички стають тираном» . Ініціаторами цієї інформаційної акції є Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара,  комунальне підприємство “Кіновідеопрокат” Херсонської обласної ради, департамент освіти і науки, молоді та спорту, департамент соціального захисту населення Херсонської обласної державної адміністрації.
Для старту проекту в районі обрано молодіжну аудиторію, якій презентовано перегляд фільмів, які популяризують здоровий спосіб життя. У подальшому проектом передбачається проведення кінозаходів, спрямованих на популяризацію українського та світового кіномистецтва, комплексне обслуговування дітей, молоді, малозабезпечених верств населення. В програмі документальні та художні стрічки, авторське кіно, комедії, трагедії, драми, фільми для дітей та дорослих. Окремо планується проведення навчальних програм, що стане в нагоді освітнім закладам.
Кіносеанси в Бібліотечному кіносалоні – це відродження колективних переглядів фільмів з наступним обговоренням, а також це і новий для бібліотек інструмент залучення молодіжної аудиторії до читання.

Матеріали сайту Великоолександрівського району

Давидівобрідська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів:

28 листопада 2013 року до нашої школи у рамках реалізації регіонального соціального кінопроекту «Бібліотечний кіносалон» завітали представники  Херсонської обласної універсальної бібліотеки ім.. Олеся Гончара (методист КП Пантак Л.М), директор та методист Великоолександрівської ЦБС Кравець І.Б. та  Всяких Т.А., завідувач сільської бібліотеки Маринченко О.Б. із фільмом «Право на життя». Учням 5-11 класів було цікаво переглянути на великому екрані документальну стрічку про профілактику наркоманії, та потім зробити висновки про те, що збереження життя кожного у його власних руках.

Кінозал для молоді

Нещодавно в малому залі районного Будинку культури учні Великоолександрівських ЗОШ №1 та №2 переглянули документальний фільм під назвою «Чи легко бути молодим?». Показ актуального в наш час відео, що відобразило жорстоке буденне життя підлітків, бібліотекарям вдалося влаштувати завдяки регіональному соціальному проекту «Бібліотечний кіносалон».
Мета цього проекту, пояснюють працівники бібліотеки, в першу чергу, полягає в залученні до читання з допомогою мистецтва кіно в інтересах соціально-культурного і духовного розвитку населення області.
Так переглянута документальна стрічка «Чи легко бути молодим?», що розповідає глядачам про міжусобницькі війни підлітків, напевно, недаремно була продемонстрована учням старших класів селища. Як зізналися самі школярі, розповіді з фільму глибоко зачепили їхню душу, а ще розуміння того, що жити в сучасному світі треба по совісті та з милосердям у серці.

(газета "Жайвір", №49 від 14.12.2013 р., с.7)

Calendar

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031