Нововоронцовський район

До літературної естафети “Гончар крокує Херсонщиною”, організованої Херсонською ОУНБ ім. Олеся Гончара у рамках відзначення ювілею великого українського письменника, долучилися члени жіночої ради та працівники сільської ради села Любимівка Нововоронцовського району спільно з сільським бібліотекарем Тетяною Федорнак.


Літературну естафету “Гончар крокує Херсонщиною”, організовану Херсонською ОУНБ ім. Олеся Гончара у рамках відзначення ювілею великого українського письменника підхопила бібліотекар Нововоскресенської сільської бібліотеки. Вона провела літературну годину "Людина світу - син Дніпра".


В рамках естафети “Гончар крокує Херсонщиною”, з нагоди відзначення ювілею великого українського письменника, в Гаврилівській сільській бібліотеці був проведений історичний портрет "Добра вам молитиму, сонця й пісень…". На нього були запрошені мешканці с. Гаврилівка.
Під час заходу присутні дізналися цікаві факти з біографії письменника, познайомилися з творами та досягненнями О. Гончара, преглянули мультимедійну презентацію та виставку – персоналію.


6 лютого 2018 року в Нововоронцовській центральній районній бібліотеці відбувся захід, присвячений визначній культурній події – 100-річчю від дня народження Олеся Гончара. Працівники бібліотеки Оксана Мандрика та Ніна Белінська, вони ж автори сценарію та ведучі, назвали його бібліотечний етюд "Улюбленець вкраїнського народу. Він втілення думок його і мрій". 
Гостями та учасниками заходу були вчитель української мови та літератури, колишній директор Нововоронцовської ЗОШ №1 Михайло Павлович Романишин та старшокласники цієї школи, які уважно слухали слово про Гончара його сучасника і шанувальника, що особисто знав Олеся Терентійовича. 
Директор районного краєзнавчого музею Валентина Тартиця та завідувач архівного сектору райдержадміністрації Ольга Матвієнко представили слайд-презентацію "Гончар і Херсонщина", де особлива увага акцентувалась на зустрічі з виборцями в с.Осокорівка Нововоронцовського району, про яку сам Олесь Терентійович 19.05.1966 року згадував: "Багато хвилюючого. Будень, як свято. Квіти. Добрі привітні обличчя…".
У кожному творі О. Гончара можна знайти поєднання трагічного і людяного, проте немає жодної ноти приреченості, підкреслювали бібліотекарі, розповідаючи про творчість письменника. Його філософія людяності заклична і світла. Вона віщує перемогу добра і щастя.


Бесіда "Прапороносець величі людських почуттів" та віртуальна виставка "Прапороносець святої правди і добра"  були запропоновані користувачам та учням 7-8 класів в Осокорівській сільській бібліотеці.

Літературна година  "Людині дано пам’ять, що сягає у віки, тому вона і людина…" презентував бібліотекар Новоолександрівської сільської бібліотеки.


В Осокорівській сільській бібліотеці пройшла літературна година, присвячена 100 річчя з дня народження О.Т. Гончара. Активна читачка Пілюкова А. розповіла про життя і творчість видатного сина українського народу О. Гончара. Бібліотекар Амбіцька О. провела вікторину "Під зорею Гончара" і презентувала книжкову виставку "О. Гончар: у житті, творчості, спогадах".

 

 

 


Calendar

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930