Сайт науково-методичного відділу є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
31.01.2019 09:29

ХОБТ запрошує взяти участь у регіональних конкурсах
  Правління ГО «Херсонське обласне бібліотечне товариство» у 2019 році запрошує...

21.12.2018 12:09

Підготовка видання до друку: редагування та окремі питання оформлення
Один із напрямів роботи бібліотек – створення та підготовка видань/бібліографічних посібників до...

06.12.2018 13:21

Навчаємо спеціалістів відділів (секторів) культури, освіти, молоді та спорту об’єднаних територіальних громад
За ініціативою Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара (в.о. генерального...


Гість | Увійти
Версія для друку

В квітні 2018 року виповнюється 100 років з дня народження видатного українського письменника,  Героя України Олеся Гончара. Скiльки б не пройшло весен i зим без Олеся Терентiйовича Гончара, час не зiтре пам'ятi про великого сина великої родини, вiрного правнука Кобзаря, про улюбленця українського народу. Бібліотеки Генічеського району прийняли активну участь в великій літературній естафеті "Гончар крокує Херсонщиною". Всі бібліотеки оформили книжкові виставки: виставка – образ та літературна година "Творчість як доля" – Азовська бібліотека, виставка-портрет "Палка любов до рідного слова" – центральна районна бібліотека,  "Живий для інших" – Догмарівська бібліотека, "Поет – це слово, це його життя!" –Рівненська бібліотека, "Собори душ своїх бережіть, друзі… Собори душ!.." – Щасливцівська бібліотека, "Твоя зоря – твоя судьба" –Олексіївська бібліотека, "Собор української душі" – Новоолексіївська селищна бібліотека та провела усний журнал "Заповітні думки Олеся Гончара", провели бесіди, огляди літератури та інформаційні години. Було оформлено тематичні полиці: "Багатогранність творів Олеся Гончара" – Новогригорівська бібліотека, "З  любов’ю до Гончара", "Собор української душі" – Риківська бібліотека, перегляд літератури "Олесь  Гончар  –  письменник,  гуманіст,  громадянин" – Новодмитрівська бібліотека.

Центральна районна бібліотека підготувала та провела огляд літератури "Сторінками романів Олеся Гончара" з учнями ВПУ-17.

23 лютого 2018 року у приміщенні Стрілківської сільської бібліотеки, сумісно з БК,  було проведено літературний час присвячений 100-річчю з дня народження О. Т.  Гончара "Собори душ своїх бережіть, друзі…".

На заході присутні були ознайомлені з творчістю та біографією Олеся Гончара. Всі бажаючі ознайомились з тематичною книжковою виставкою творів письменника, а тому саме, ще раз зримо відчули велич і багатогранність його таланту, він є нашою гордістю, славою, честю. На при кінці заходу всі присутні подивились документальний фільм "Олесь Гончар Люди і Долі". Вшановуючи пам'ять письменника ми ще раз підкреслюємо, що творчість Олеся Гончара стала частиною духовності українців і пам'ять про нього живе і назавжди буде жити в наших серцях.

 

Вхід