Сайт науково-методичного відділу є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
10.06.2019 07:15

«ЛІДЕРИ ЗМІН»: обласний форум молодих бібліотекарів Херсонщини пройшов у Генічеському районі
4-6 червня 2019 року на березі лагідного Азовського моря у с. Стрілкове Генічеського району Херсонської...

29.05.2019 10:40

До Гончарівки на навчання
У сфері впливу нашої книгозбірні – всі бібліотеки Херсонщини. 28 травня до нас завітали бібліотекарі...

17.05.2019 11:07

Інноваційні аспекти діяльності бібліотек
Триває співпраця головної бібліотеки Херсонщини та бібліотек коледжів області. Сьогодні в черговий...


Гість | Увійти
Версія для друку

Реалії сучасної публічної бібліотеки, такі, що потребують від бібліотечних працівників натхненної, творчої роботи, яка  підтверджує її   постійну  присутність та необхідність у житті місцевої спільноти. Мешканці селища уже звикли до нових послуг та форм роботи, які впроваджує в свою роботу комунальний заклад «Нововоронцовська центральна районна бібліотека». Тож і на пропозицію взяти участь в обласному соціальноиу проекті "Бібліотечний кіносалон", започаткованому Херсонською обласною універсальною науковою бібліотекою ім..Олеся Гончара та КП «Кіновідеопрокат», читачі схвально відгукнулися.
 2 грудня  2013 року в  приміщенні комунального закладу «Нововоронцовська центральна районна бібліотека» відбулися два сеанси. Оскільки, 1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом, тему для учнів не довелося, навіть, обирати. Цей день став одним із найбільш визнаних міжнародних днів здоров'я і важливою можливістю для підвищення рівня обізнаності про це захворювання і його профілактику. Багато думок та слухів існує навколо проблеми СНІДу. Настав час, коли кожен повинен знати, як не захворіти самому і як жити поряд з ВІЛ- інфікованими людьми. Комп»ютерна анімація  «Віл.Знати, щоб жити» допомогла  учням  9- х класів Нововоронцовської загальноосвітньої школи №1 зрозуміти механізм проникнення і розмноження ВІЛ, способи запобігання та поведінки, якщо зараження відбулося. 
Наступний сеанс демонструвався на замовлення  учасників клубу за інтересами «Осіннє золото». На ньому були присутні жителі селища поважного віку. Історичний фільм «Легенда про княгиню Ольгу»,  в якому йде розповідь за матеріалами літописів і оповідей, що відтворюють образ княгині Ольги , правительки Київської Русі кінця  ІХ- початку Х століть,  не лишив байдужим жодного присутнього. Під час перегляду, багато хто розчулився до сліз, а після завершення показу ще довго тривало обговорення побаченого. 
« Моє ім`я зобов`язує до того, щоб знати факти  життя княгині. – Сказала О.Чумаченко,-  Я намагаюся читати про неї якомога більше, але фільм, запропонований бібліосалоном, був насичений подіями, які раніше не доводилося зустрічати в книгах. Переглянутий матеріал змушує замислитися, дискутувати, але нікого не залишив байдужим…»
Відвідувачі захоплено відгукувалися  про нову комфортну послугу, висловлювалися про необхідність   таких колективних переглядів, адже це привід зібратися, поспілкуватися, дізнатися щось нове, а також запросити до бібліотеки своїх друзів, знайти нових.

 

Вхід