Сайт науково-методичного відділу є частиною бібліотечного порталу lib.kherson.ua
Новини
19.01.2018 12:11

Оголошено конкурс на девіз УБА 2018 року
Президія Української бібліотечної асоціації оголошує конкурс на девіз УБА 2018 р. Концепція...

18.01.2018 11:28

"Шлях ініціативи" – чеська програма підтримки громадських кампаній
Чеська громадська організація «NESEHNUTÍ» в рамках програми «Шлях ініціативи»...

26.12.2017 08:34

V зимова школа молодого бібліотекаря УБА
Українська бібліотечна асоціація оголошує конкурсний набір бажаючих для участі у роботі V Зимової школи...


Гість | Увійти
Версія для друку
Головна > На допомогу популяризаторській діяльності бібліотек

Даний розділ створений за пропозицією бібліотечних працівників області.

Це скарбничка інноваційних практик популяризаторської роботи: сценарії заходів, акцій, розробки виставок, в т.ч. віртуальних, тощо.


 

          Збірник сценаріїв "Видатні постаті України"           КЗ "Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара" Херсонської обласної ради

 


Віртуальна арт-галерея «Люди цікавої долі» та інтерв’ю з колекціонером Миколою Рєзніком

Ірина Кудряшова бібліотекар Малоолександрівської сбф запрошує до віртуальної арт-галереї «Люди цікавої долі» та інтерв’ю з колекціонером Миколою Рєзніком жителем села Мала Олександрівка.
Народився 25.11.1972 року у селі Мала Олександрівка. Улюблена страва – пельмені. Улюблений літературний жанр - історичний. Улюблена книжка –«Чингізхан». Улюблений письменник - Василь Ян. Улюблена пора року – літо. Країна, в якій хотів би побувати – Італія, Франція. Експонат, який мріє отримати для своєї колекції - самовар з чоботом царських часів. У людях цінує чесність і щирість. Микола Рєзнік: «Мріяв подорожувати світом, а став подорожувати в часі».
Колекціонери – це люди, які не дуже люблять публічність. Вони просто займаються справою, яка їм подобається. Так стверджує Микола Рєзнік. Однак мені все-таки вдалося поговорити з ним про його захоплення.
- Коли та чому Ти почав колекціонувати?
Мені з дитинства подобалося шукати та збирати речі. Спершу це були гільзи, потім монети та купюри, а пізніше додалися і побутові речі.
Я чітко пам’ятаю номінал першої монети, яка і стала поштовхом до подальшого колекціонування, це була «дєнєжка» 1857 року. Знайшов я її років у дванадцять по дорозі до пекарні. Вона була мідною і мала яскраво зелене забарвлення (від окису) і здалася мені найгарнішим скарбом у світі.
- А ця монета і досі зберігається в тебе?
Нажаль ні. Довгий час я зберігав її в такому стані як знайшов. Та якось я вирішив її відчистити, для цього змастив монету зубною пастою і залишив на столі. Та дружина наводячи лад в будинку ненароком викинула її на смітник. Я звісно ходив шукати її але нажаль не знайшов.
- А чи підтримують тебе рідні у твоєму захоплені?
Жанна, так звуть мою дружину, повністю мене підтримує у моєму захоплені і не тільки вона. Та склалося, що син подорожує світом і з країн в яких вже побував привозить мені купюри, та так щоб їх можна було порівняти. Тобто старого зразка – якомога старшу, і нового – ті які є в обігу на даний час.
- Скільки наразі маєш експонатів і чи збираєш їх досі?
Якщо говорити про крупні експонати то їх близько ста одиниць, а ось малогабаритних я навіть не лічив. І Так. Я продовжую розширювати свою колекцію далі.
- Побутового плану питання – де ти зберігаєш колекцію?
Ті що займають мало місця зберігають в будинку, а великі в одному приміщені на подвір’ї.
- Чи плануєш якісь заходи, щодо оприлюднення своєї колекції?
Так. Є в мене мрія відкрити кафе-музей, де з моїми експонатами могли б ознайомитися всі охочі.

джерелоhttp://nrk.in.ua/podyi-krayu/1658-vrtualna-art-galereya-lyudi-ckavoyi-dol-ta-ntervyu-z-kolekconerom-mikoloyu-ryeznkom.html


Віртуальна виставка інформаційно-бібліографічного відділу центральної бібліотеки ім. Леся Українки  м. Херсона
"Все для жінок… і хай весь світ зачекає"


Програми конкурсу вуличних акцій з популяризації читання серед юнацької аудиторії "Книжка йде до людей!" КЗ "Районного організаційно-методичного центру бібліотечної та краєзнавчої роботи" Черкаської районної радиЗбірник сценаріїв "З любов'ю до України" КЗ "Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара" Херсонської обласної ради

 

Вхід