Сайт научно-методического отдела является частью библиотечного портала lib.kherson.ua
Новости
10.06.2019 07:15

«ЛИДЕРЫ ПЕРЕМЕН»: областной форум молодых библиотекарей Херсонщины прошел в Геническом районе
4-6 июня 2019г. на берегу ласкового Азовского моря в с.Стрелковое Генического района Херсонской области...

31.01.2019 09:29

ХОБО приглашает принять участие в региональных конкурсах
  Правления ОО «Херсонское областное библиотечное общество» в 2019 году приглашает...

21.12.2018 12:09

Подготовка издания к печати: редактирование и отдельные вопросы оформления
Одно из направлений работы библиотек – создание и подготовка изданий / библиографических пособий...


Гость | Войти
Версия для печати

На Белозерщине стартовал проект "БиблиоКиноСалон"

Завдяки впровадженню різноманітних проектів та використанню новітніх технологій сучасну бібліотеку важко назвати просто книгозбірнею. Сьогодні робота цих закладів спрямована на задоволення різнобічних інформаційних потреб населення. Минулої середи у центральній районній бібліотеці стартував черговий проект "БібліоКіноСалон". Його ініціатором стала обласна універсальна наукова бібліотека ім. О.Гончара.
На презентацію проекту до центральної районної бібліотеки завітали голова райдержадміністрації В.О.Поддубний, голова районної ради Є.Я.Романова, перший заступник голови РДА І.МЛяшенко, начальник відділу культури і  туризму С.М.Шевченко, генеральний директор обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О.Гончара Н.І.Коротун, заступник директора КП "Кіновідеопрокат" Л.М.Полоз, сільські бібліотекарі.
Сьогодні роботі з людми похилоговіку, які потребують нових знань та простого спілкування, у бібліотеках району приділяється особлива увага. Саме на цю категорію спрямований проект "БібліоКіноСалон". Завдяки його реалізації пенсіонери зможуть замовити цікаву кінострічку та переглянути її у найближчій сільській бібліотеці. Ця послуга надаватиметься цілком безкоштовно. Голова райдержадміністрації відзначив, що підтримка та розвиток бібліотек району - важлива складова реалізації соціальних ініціатив Президента України щодо покращення умов проживання населення, адже основна робота цих закладів полягає у поліпшенні якості надання інформаційних послуг. Валерій Олександрович підкреслив, що "БібліоКіноСалон" невипадково стартував на Білозерщині, адже наші бібліотекарі - активні учасники обласних і всеукраїнських проектів, ініціативні та креативні. Це підтвердила і генеральний директор обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О.Гончара. Н.І.Коротун наголосила, що будь-яка бібліотека повинна вивчати інтереси відвідувачів і обов'язко змінюватися.  Без руху вперед, оновлення та удосконалення жоден заклад не матиме майбутнього.  І головне, за словами Надії Іванівни, що це розуміє районна влада. Подальшу підтримку бібліотекам пообіцяла голова районної ради Є.Я.Романова. разом з головою райдержадміністрації Євгенія Ярославівна привітала бібліотекарів з професійним святом, яке вони незабаром святкуватимуть, (на знімку вгорі)
Песимістичні настрої щодо майбутнього бібліотек можна сміливо відкинути, адже вже сьогодні вони довели результативність своєї роботи. Впевнені, що "БібліоКіноСалон" - не останній проект.

Наталія Свирида (газета "Придніпровська зірка", №38 від 20.09.2013 р., с.1)Вход